Kontakt

608 937 605
776 064 708 
585 423 265
shiatsu-olomouc@seznam.cz 
 
Masáže Korec

 

Litovelská 11, Olomouc

 

Ilona Korcová,Dis
Diplomovaný fyzioterapeut

 

 

Radek Korec

Radek Korec

Masážím se věnuji profesionálně od roku 2001, kdy jsem se vrátil z Anglie po absolvování školy japonských masáží Shiatsu pod osobním vedením Marka Bishopa – předsedy mezinárodní asociace pro Shiatsu. Mark Bishop strávil v Japonsku více než 15 let a učil se bojové umění a Shiatsu od největších mistrů na Okinavě. Skutečnost, že se mohu učit shiatsu v přímé linii mistrů, byla pro mě motivací pro 2,5 roku trvající školu shiatsu zakončenou certifikátem „Shiatsu practitioner“. V průběhu času jsem se stal jedním z mála lidí, kteří od Marka Bishopa obdrželi povolení tento systém vyučovat.

Po mém návratu do ČR ( 2001 ) jsem získal mistrovský stupeň Reiki, absolvoval kurz sportovních masáží ( 1 měsíc ), rekvalifikační kurz pro zdravotní pracovníky – masér ( 3 měsíce ) a pak následovaly další kurzy léčebných systémů a masážních technik, z nichž některé provádím dodnes a některé se staly součástí širokého zázemí znalostí.

V roce 2009 jsem dokončil studium klasické homeopatie na Homeopatické fakultě s klinikou v Brně ( 4 roky ) + 2 letý postgraduální kurz pod vedením Anne Vervacke (Belgie).

Snažím se na sobě neustále pracovat ať už formou čínského cvičení Taiji v Křelovském oddíle nebo prováděním pravidelných očistných kůr. Díky tomu mohu doporučit cvičení nebo očistnou kůru ne proto, že jsem to někde vyčetl v knihách, ale proto, že je mám vyzkoušené sám na sobě.

Aktuality

Naše nabídka

Bowenova terapie
Japonské masáže Shiatsu
Havajské masáže Lomi-Lomi
Lávové kameny Hot stones
Klasická masáž
Klasická masáž Extra
Reflexní terapie
Baňkování
Manuální lymfodrenáž
Kosmetická lymfodrenáž
Masáže těhotných
Ušní svíce
Reiki

Cvičení Tai ji v Olomouci

Najdete nás na Facebooku

 

klasicshiatsu

Copyright © 2014 Masáže Korec Olomouc